Mindfulness Hareketi Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Genel Bilgiler
Bu gizlilik politikası metni sitemizi kullanırken veya sitemizde herhangi bir form doldurduğunuzda Mindfulness Hareketi’ne verdiğiniz bilgileri Mindfulness Hareketi’nin nasıl kullandığını ve koruduğunu belirler.  Sitemizi kullanmaya başlamadan önce bu bilgileri dikkatle okumanızı rica ederiz. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki şartları da kabul etmiş varsayılır.
  • Gizlilik & Güvenlik Politikası metni boyunca Mindfulness Hareketi’nde bahsedilirken “biz”, “şirketimiz”, “sitemiz”, “web sitemiz”gibi ifadeler kullanabiliriz.  Mindfulness Hareketi şirketimizin resmi unvanları ve iletişim bilgileri bu politikanın sonunda yer almaktadır.
  • Siteyi ziyaret etmek, yazılanları okumak, bilgi almak, eğitimler hakkında bilgi almak, iletişim formlarını kullanarak kendi bilgilerini yollamak, eğitimlere kayıt olmak da dahil olmak üzere sitenin sunduğu tüm hizmetlerden faydalanan kişi ve kurumlar olarak sizleri ifade etmek için de “kullanıcı”, “ziyaretçi” gibi ifadeler kullanabiliriz.
  • “Kişisel veri”, “kişisel bilgi” ve “bilgileriniz” ifadeleri birbiri yerine geçecek şekilde kullanılmaktadır ve kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilgili tüm bilgileri kapsamaktadır (örneğin isim, e-posta adresi, doğum tarihi).
  • Mindfulness Hareketi, “Gizlilik ve Güvenlik Politikası” maddelerini sitesinde yayınlamak ve kullanıcılarına elektronik posta göndermek suretiyle değiştirebilir. Gizlilik maddelerinde yapılan değişiklikler, sitemizde yayınladığımız tarihten itibaren yürürlüğe girer.
Taahhüt
Mindfulness Hareketi olarak kişisel verilerinizin ve güvenliğinizin önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu konuyu önemsiyoruz.  Bu nedenle kişisel verilerinizin güvende olduğunu garanti edecek şekilde bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri kapsamında  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak bilgi toplanması işlenmesi ve muhafaza edilmesine yönelik gerekli makul teknik ve idari tedbirleri uygun düzeyde uyguladık ve Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metnimize  buradan ulaşabilirsiniz.
Mindfulness Hareketi bünyesindeki herkesin de bu metne uyum sağlaması hususunda gereken tüm çabayı hassasiyet ile göstereceğiz.
Web sitemizde doldurduğunuz abonelik formlarındaki bilgilerinizi tutmak için Mailchimp ve Google Forms adlı bulut tabanlı hizmet veren şirketlerden hizmet alıyoruz.   Bu iki şirketin de Kişisel Verileri Koruma Politikasını kendi şirketimiz ile uyumlu olduğunu görmekteyiz ve ilgili politikalara buradaki linklerden ulaşabilirsiniz. Mailchimp Gizlilik Politikası   –   Google Gizlilik Politikası
Kredi Kartı Güvenliği
Web sitemizden eğitim/etkinlik ve her türlü hizmet için alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin bilgi güvenliğine önem veriyor ve kart bilgilerinizi hiçbir şekilde veritabanımızda saklamıyoruz. Kredi kartı ödemeleriniz için PayU şirketi olan iyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) ‘nun iyzilink olan Link Yöntemi sistemini kullanıyoruz. İyzico PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahip olduğunu biliyoruz. Iyzico’nun Gizlilik ve Güvenlik – Kişisel Verileri Koruma Politikalarına buradan ulaşabilirsiniz.
E-posta Güvenliği
Mindfulness Hareketi’ne göndereceğiniz herhangi bir mailde kredi kartı bilgilerinizi ve şifrelerini hiçbir şekilde paylaşmayınız. Şirket olarak bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülemeyeceğini garanti edemeyiz.
Diğer Web Siteleri ile Bağlantılar
Web sitemizde başka web sitelerine ait bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantıları kullanmanız halinde yönlendirebileceğiniz site üzerinde herhangi bir kontrol ve taahhüdümüz olmadığını belirtmek isteriz. Bu nedenle, bağlantılı sitelerin ziyareti sırasında paylaşacağınız bilgilerin korunmasından ve gizliliğinde Mindfulness Hareketi sorumlu değildir, bu sitedeki kullanımınızdan doğan durumlar Mindfulness Hareketi’nin Gizlilik ve Kişisel Veri Politikasına tabi değildir. Yönlendirildiğiniz bağlantıların gizlilik beyanlarına bakmanızı ve dikkatli davranmanızı öneriyoruz.
İletişim
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:
Firma Ünvanı: Mindfulness Hareketi, Kıvılcım Kıran Gen Gelişim ve Danışmanlık
Ticaret Sicil No: 169726-5
Beşiktaş VD 5150160901
Adres: Levent Mahallesi Emlak Kredi Bankası Blokları C2 Blok D:13
E-posta: info@mindfulnesshareketi.com
Tel: 0549 811 77 30