Mindfulness Hareketi Web Sitesi Kullanım Koşulları
Genel Koşullar
Bu şartnamede geçen taraflar;
 • Mindfulness Hareketi Web Sitesi (bundan sonra “Site” olarak anılacaktır)
 • Mindfulness Hareketi Web Sitesi Yönetimi (bundan sonra “Site yönetimi” veya “Mindfulness Hareketi Site yönetimi” olarak anılacaktır)
 • Siteyi ziyaret etmek, bilgi almak, eğitimler hakkında bilgi almak, iletişim formlarını kullanarak kendi bilgilerini yollamak, eğitimlere kayıt olmak da dahil olmak üzere sitenin sunduğu tüm hizmetlerden faydalanan kişi ve kurumlar (bundan sonra “Kullanıcı” olarak anılacaktır.
Siteyi kullanmaya başlamadan önce bu  “Web Sitesi Kullanım Koşulları” metnini dikkatlice okumanızı rica ederiz. Bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar, aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.
Sitede sağlanan bilgiler, hizmetler veya kullanım şartlarında herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri kabul etmiş oluyorsunuz.
Ticari markalar ve fikri mülkiyet hakları
 1. Mindfulness Hareketi Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescilli bir markadır.  Sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo tasarım, bilgi, her türlü içerikler (metin, çizim, görsel, video, fotoğraf, paylaşım vb.) diğer materyallerin tescilli veya tescilsiz tüm fikri hakları Mindfulness Hareketi markası ve İçerik Sağlayıcılarına ait olup,  ulusal ve uluslararası kanunlar ve sözleşmeler ile hukuken koruma altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki  hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. Gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Mindfulness Hareketi ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.
 2. Bu Sitede yer alan tüm içerik (fotoğraf, video ve yazılar) üzerindeki haklar: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 554 sayılı Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Kanun hükmünde kararname, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarınca korunmaktadır.  Web sayfamızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.
 3. Bu sitede yer alan içerikler kısmen veya tamamen, olduğu gibi veya değiştirilerek hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz, sahiplenilemez ve/veya aktarılamaz.  Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Web Sitesinin Kullanımı
 1. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi, materyal ve içerik medikal bilgi amacıyla kullanılamaz. Buradan edindiğiniz bilgiler medikal tedavi taahhüdü vermez, sadece kişisel gelişim ve bilgi edinme amacıyla kullanıma sunulmuştur.  Kullanıcıların işbu sitede yer alan içeriklerin kullanımı sırasında psikiyatr uzmanı veya psikolog tarafından tanısı konulan medikal geçmişlerinde (fizyolojik ya da psikolojik geçmişiniz) depresyon, bipolar bozukluk, kaygı bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu, psikotik bozukluk ve/veya teşhis edilmemiş medikal problemlerinden kaynaklanan veya kaynaklanabilecek  başta maddi ve/veya manevi ve/veya doğrudan ve/veya dolaylı zararlar olmak üzere, hiçbir sorun veya zararlardan hiçbir şekilde mindfulnesshareketi.com sorumlu değildir.  Eğer bir psikoterapi veya herhangi başka bir ruh, akıl sağlığı, fiziksel sağlık tedavisi görmekteyseniz lütfen terapistinize / doktorunuza danışarak sitede yer alan bilgileri kullanınız.
 2. Verilen eğitim, katılınan etkinlik ve işbu sitede paylaşılan tüm materyaller ile aynı konu hakkında farklı eğitmenler tarafından farklı bilgiler paylaşılabilir. Bu bilgiler ile sizin bildikleriniz ve/veya eğitmenler arasında ayrışan unsurlar olabilir. Eğitmenlerin özgeçmişlerini okuyabilir veya ön görüşmeler ile eğitmeninize karar verebilirsiniz.
 3. Site yönetimi sitede sunulan her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir.
 4. Mindfulness Hareketi Site Yönetimi çeşitli sebeplerle eğitim ve etkinlikleri iptal edebilir veya tarihlerini değiştirebilir.  Bu durumda uygulanacak süreci Mindfulness Hareketi Site Yönetimi belirler ve e-posta yoluyla bilgilendirme yapar. Etkinlik veya eğitim iptali, tarih veya mekân değişikliği ve yeni tarih veya mekân bilgisi konularında yapılan duyuruların ardından, konularında bilgi sahibi olma sorumluluğu kullanıcılara aittir. Mindfulness Hareketi Site Yönetimi e-posta adresinize bilgilendirme yapmasına izin vermediğiniz takdirde Mindfulness Hareketi Site Yönetimi tarafından yapılacak olası etkinlik veya eğitim iptal veya değişiklik duyurularını alamayacağını ve böyle bir durumda yapılacak değişikliklerden haberdar olma sorumluluğunu tamamen üzerine aldığını otomatik olarak kabul eder.
 5. Kural olarak, tüm eğitim, etkinlik, hizmet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden satın aldığınız eğitim, etkinlik, hizmetlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır. Etkinliğin veya eğitimin iptal edilmesi haricinde, satılan kayıt bedeli, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, kayıt yaptıran kişinin tarihi değiştirilmiş etkinliğe veya eğitime katılmasının mümkün olmadığı hallerde bilet hamillerine ücret iadesi yapılabilir. Ücret iade tutarları, satın alınan kaydın üzerinde yazılı ücret ve kayıt başına uygulanan ilgili hizmet bedeli ile sınırlı olup, işlem bedeli ya da sair başkaca bir bedelin talebi mümkün değildir.
 6. Site Yönetimi etkinlik veya eğitim tarih, yer değişikliği veya iptalinde sebep göstermeksizin ve/veya ihbarda bulunmaksızın bu metne konu olan kullanım koşullarında değişikliğe gitmek, ek yapma ve revize etme hakkını saklı tutar.
 7. Bu sitede İyzilink link ödeme yöntemi ile ödeme almakta olup,  kart bilgilerinizi hiçbir şekilde veritabanımızda saklamıyoruz. Kredi kartı ödemeleriniz için PayU şirketi olan iyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) ‘nun iyzilink olan Link Yöntemi sistemini kullanıyoruz. İyzico PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahip olduğunu biliyoruz.Konuyla ilgili  şirketimizin Gizlilik ve Güvenlik – Kişisel Verileri Koruma Politikamızı ziyaret edebilirsiniz ve  buradan ulaşabilirsiniz.
Bağlantılı Linkler
Bu Site’de başka web sitelerine ait bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantıları kullanmanız halinde yönlendirebileceğiniz site üzerinde herhangi bir kontrol ve taahhüdümüz olmadığını belirtmek isteriz.  Kullanıcılar bu linklerle ilgili olarak Mindfulness Hareketi site yönetiminin hiçbir kontrolü olamayabileceğini, diğer sitelerdeki her türlü metin, görsel vb. içerikten Mindfulness Hareketi Site yönetimi sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.
Gizlilik ve KVKK Politikası
Mindfulness Hareketi Site Yönetimi olarak ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak işlenmesine ve muhafaza edilmesine yönelik gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktayız.  Konuyla ilgili  şirketimizin Gizlilik ve Güvenlik – Kişisel Verileri Koruma Politikamızı ziyaret edebilirsiniz ve buradan ulaşabilirsiniz.
Mücbir sebepler
Hukeken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda veya tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede tarafların işbu sözleşmeden doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. Bu gibi durumlarda Mindfulness Hareketi Site Yönetiminin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.
Uygulanacak hukuk ve yetki
İşbu “Mindfulness Hareketi Web Sitesi Kullanım Koşulları Sözleşmesi”nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Yürürlük ve Kabul
Site yönetimi bu metne konu olan kullanım koşullarında değişikliğe gitmek, ek yapma ve revize etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, işbu Sitenin kullanılması ile var olan, en güncel versiyonu kullandıklarını kabul eder. Site Kullanım Koşulları Sözleşmesi maddelerinde yapılan değişiklikler,  bu Site’de yayınladığımız tarihten itibaren yürürlüğe girer.
İletişim
Site Kullanım Koşulları Sözleşmesi  ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için e-mail gönderebilirsiniz.  Mindfulness Hareketi’ne ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
Firma Ünvanı: Mindfulness Hareketi, Kıvılcım Kıran Gen Gelişim ve Danışmanlık
Ticaret Sicil No: 169726-5
Beşiktaş VD 5150160901
Adres: Levent Mahallesi Emlak Kredi Bankası Blokları C2 Blok D:13
E-posta: info@mindfulnesshareketi.com
Tel: 0549 811 77 30